• Demotywatorów na głównej: 4296 z 5149 (728 w archiwum)
  • Obserwuje: 27 osób (pokaż demotywatory)

poczekalnia

Wyobraź sobie, masz znowu 12 lat, nie masz pracy, rachunków do zapłacenia, obowiązków, grasz w Gran Turismo 4 i jest piątek. Życie jest piękne i bezstresowe –
archiwum – powód

Minęło 30 lat od premiery jednej z bardziej kultowych polskich komedii. Kto pamięta "Kogel Mogel"? –

Co za tydzień dla Anity Włodarczyk! Najpierw została mistrzynią Europy, a teraz jeszcze... mistrzynią olimpijską!

Co za tydzień dla Anity Włodarczyk! Najpierw została mistrzynią Europy, a teraz jeszcze... mistrzynią olimpijską! – To nie żart. Choć wiadomo to już było od 2 lat, to dopiero dzisiaj oficjalnie Anicie Włodarczyk przyznano złoty medal za igrzyska w Londynie, gdzie zajęła drugie miejsce, ale jak potem okazało się, zwyciężczyni - Rosjanka Tatiana Łysenko była wówczas na dopingu. Zatem brawa dla naszej czterokrotnej mistrzyni Europy, trzykrotnej mistrzyni świata i teraz dwukrotnej mistrzyni olimpijskiej!
0:49

Był taki czas, że sprzęty AGD były niezniszczalne i w całości produkowane w Polsce. Dziś nie do pomyślenia. Coś jeszcze "chodzi" u Was z "epoki? –

Tak teraz wyglądają bohaterowie "Powrotu do Przyszłości":

–

Jeśli kiedykolwiek poczujecie się przegrywami, pomyślcie o Lonie Salpeter. Lona zaczęła cieszyć się z medalu ME w lekkoatletyce, mimo iż zostało jeszcze 1 okrążenie. Rywalki ją wyprzedziły i nie zdobyła medalu –

To nie fejk. W niemieckiej stacji RTL pogodynek przeprowadził prognozę pogody w muzułmańskim stroju – Już wkrótce hidżab
1:20

W wieku 86 lat zmarła Kazimiera Utrata - znana z wielu kultowych ról u najlepszych polskich reżyserów. Ostatnio najbardziej kojarzona z roli Pani Stasi w "Klanie" –

Szacunek dla policjantów, którzy czasami potrafią wyluzować

Szacunek dla policjantów, którzy czasami potrafią wyluzować –
3:00

A w filmie polskim, proszę pana, to jest tak: nuda. Nic się nie dzieje, proszę pana. Nic. Taka, proszę pana, dialogi niedobre, bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje

A w filmie polskim, proszę pana, to jest tak: nuda. Nic się nie dzieje, proszę pana. Nic. Taka, proszę pana, dialogi niedobre, bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje – A polski aktor, proszę pana? To jest pustka. Pustka proszę, pana. Nic! Absolutnie nic. Załóżmy, proszę pana. Że jak polski aktor, proszę pana, gra, nie?Widziałem taką scenę kiedyś. Na przykład, no ja wiem? Na przykład zapala papierosa, nie? Proszę pana, zapala papierosa. I proszę pana patrzy tak: w prawo, potem patrzy w lewo, prosto i nic. Dłużyzna proszę pana. To jest dłu… po prostu dłu… dłużyzna, proszę pana. Dłużyzna.Proszę pana, siedzę sobie, proszę pana, w kinie. Pan rozumie. I tak patrzę sobie, siedzę se w kinie proszę pana. Normalnie. Patrzę, patrzę na to.. No i aż mi się chce wyjść z kina, proszę pana. I wychodzę.No i panie, kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci, my płacimy. To są nasze pieniądze proszę pana. Społeczeństwo

Tymczasem w Lublinie pewnego gościa taka spotkała kara za beznadziejne parkowanie w przeszłości:

–

Magiczne mistrzostwa Europy Polacy kończą z 12 medalami, 7 złotymi i drugim miejscem w klasyfikacji medalowej! Wielkie brawa dla naszych sportowców! Z Wielką Brytanią przegrywamy jedynie mniejszą liczbą srebrnych medali, ale potwierdzamy, że jesteś lekkoatletyczną potęgą!

Z Wielką Brytanią przegrywamy jedynie mniejszą liczbą srebrnych medali, ale potwierdzamy, że jesteś lekkoatletyczną potęgą! –

Państwa i miasta. Tak, wciąż w to się gra

Państwa i miasta. Tak, wciąż w to się gra –

36 najlepszych gifów, jakie ostatnio pojawiły się w sieci (37 obrazków)

Jest kolejne złoto! "Profesor" Adam Kszczot nie pozostawił złudzeń i zdobył złoto mistrzostw Europy. Począwszy od 2013 roku, nie ma sobie równych w Europie!

Jest kolejne złoto! "Profesor" Adam Kszczot nie pozostawił złudzeń i zdobył złoto mistrzostw Europy. Począwszy od 2013 roku, nie ma sobie równych w Europie! – 4. Michał Rozmys, a 5. Mateusz Borkowski. Polska znów na czele klasyfikacji medalowej

Co za walka! Justyna Święty-Ersetic na ostatnich metrach wydarła złoto na 400 metrów, miażdżąc swój rekord życiowy! Tylko śp. Irena Szewińska biegała szybciej. Piąta Iga Baumgart-Witan również z rekordem życiowym – Brawo dziewczyny!

Czyżby powoli rosła nam nowa miss polskiej lekkoatletyki? Oto 19-letnia Marytna Kotwiła, tegoroczna medalistka mistrzostw świata juniorek na 200 metrów:

–

Tak się powinno witać w nowym sąsiedztwie. Takich sąsiadów aż przyjemnie mieć

–  Piękne Sąsiadki, przystojni Sąsiedzi!Jak pisał w swym dziele Aleksander FredroAcz i starość bywa żwawa.Wżdy wiek młody ma swe prawa

Jest szósty medal! Marcin Lewandowski po szaleńczym finiszu zdobył srebrny medal mistrzostw Europy na 1500 metrów! – Złoto było o włos...