Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

rafik3001

Z nami od: 9 lipca 2009 o 21:59
Ostatnio: 20 lipca 2018 o 19:37
Exp: 105
Jest obserwowany przez: 7 osób
  • Demotywatorów na głównej: 65 z 458 (384 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 22246
  • Komentarzy: 975
  • Punktów za komentarze: 330
  • Obserwuje: 5 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

poczekalnia

Wózek na zakupy

Wózek na zakupy – Jak co garażowany
Źródło: Widać
archiwum – powód

Rząd planuje wprowadzić "podatek od wyprowadzki za granicę"

Rząd planuje wprowadzić "podatek od wyprowadzki za granicę" – Rząd szykuje wprowadzenie podatku od wyprowadzki za granicę. Może on obowiązywać już za pół roku. Konkretny projekt nadal jest tajny - pisze "Rzeczpospolita"Jak czytamy w gazecie, mowa o tzw. exit tax, czyli daniny od wyjścia z Polski. "Podatek ma dotyczyć wyprowadzanego z kraju zainwestowanego kapitału. Jednak brzmienie odpowiedniej dyrektywy unijnej i sygnały z resortu finansów wskazują, że może chodzić także o obciążenie majątku zwykłych obywateli przeprowadzających się za granicę"
Źródło: Business insider
poczekalnia

NASA podała datę końca świata. Zostało niewiele czasu!

NASA podała datę końca świata. Zostało niewiele czasu! – Wszyscy przyzwyczailiśmy się już do pojawiających się raz po raz dat końca świata. Tym razem swoją prognozę przedstawili naukowcy z NASA. Ich zdaniem za 117 lat w Ziemię uderzy asteroida Bennu, która zmierza w kierunku naszej planety. Naukowcy są pewni, że do zderzenia z ważącą 11 miliardów ton asteroidą dojdzie w 2135 roku.Asteroida Bennu została odkryta w 1999 roku. Jest to skała o średnicy 500m, która okrąża Słońce raz na 436 dni. Każde okrążenie zbliża ją do Ziemi o 300 tysięcy kilometrów. Według naukowców z NASA biorąc pod uwagę wszystkie dane, asteroida uderzy w naszą planetę w 2135 roku. Do tego czasu musimy znaleźć rozwiązanie jak zapobiec katastrofie.
Źródło: Deyly nevs
poczekalnia

Ninja pilnie poszukiwany. Japonia ogłasza alarm i szuka wojowników kusząc astronomicznymi zarobkami

Ninja pilnie poszukiwany. Japonia ogłasza alarm i szuka wojowników kusząc astronomicznymi zarobkami – Miasto Iga znane jest w Japonii jako miejsce narodzin ninja. Władze kraju załamują ręce i próbują przywrócić tradycyjnych wojowników. Nie jest to łatwe, bo ninja trzeba przeszkolić. Ale kandydaci są kuszeni pensją w wysokości 315 tys. złotych rocznie.Burmistrz Okamoto buduje także muzeum ninja. Miasto nie ujawnia budżetu, ale wiadomo, że fundusze pochodzą od rządu. Jest tylko jeden problem. W Japonii brakuje ninja. Liczba wojowników jest niska, ale, co zaskakujące, jest to bardzo opłacalny fach. Ninja mogą zarobić nawet 85 tys. dolarów rocznie, czyli ok. 315 tys. złotych.
Źródło: Ale ludzi do pracy brakuje. Problemem jest niskie bezrobocie w Japonii na poziomie 2,5 proc.
poczekalnia

D.Tusk też był....

D.Tusk też był.... – Hipisem ....ale zaprzedał się polityce
Źródło: Wp.pl
archiwum – powód

Nie uwierzycie, ile prezydent Andrzej Duda wydaje na alkohol.

Nie uwierzycie, ile prezydent Andrzej Duda wydaje na alkohol. – Super Express prześwietlił wydatki Kancelarii Prezydenta, przyjrzał się konkretnie temu, ile głowa państwa wydaje na napoje alkoholowe. Okazuje się, że jedynie do czerwca tego roku na ten cel przeznaczono już… 95 tys. złotych!
Źródło: Piko.pl
poczekalnia

Będziemy płacić za wjazd do centrum. Nowe prawo wchodzi w życie

Będziemy płacić za wjazd do centrum. Nowe prawo wchodzi w życie – Płatny wjazd do centrum wchodzi w życie. Prezydent podpisał ustawę, która zezwala miastom na pobieranie opłat od kierowców, którzy chcą wjechać do śródmieścia samochodem spalinowym i z silnikiem diesla. Tak zwaną strefę czystego transportu szykuje już Kraków
Źródło: Tvn24 news
poczekalnia

Nie będzie śledztwa w sprawie aut od bezdomnego dla Rydzyka

Nie będzie śledztwa w sprawie aut od bezdomnego dla Rydzyka – Jak uznała Prokuratura Okręgowa w Warszawie, ojciec Tadeusz Rydzyk i jego współbracia nie musieli płacić podatku za przyjęte od bezdomnego Stanisława samochody. To dlatego, że nie zapisali ich na swoją fundację, tylko na zakon, a śledczy uznali, że samochody służyły celom "kultowo-apostolskim".
Źródło: Wp.pl

Zakradł się do stajni i zrobił to z koniem. Tak się tłumaczy

Zakradł się do stajni i zrobił to z koniem. Tak się tłumaczy – Że też takich ziemia nosi! 31-letni Australijczyk Daniel Raymond Webb-Jackson właśnie został skazany przez sąd na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na cztery lata i 700 dolarów kary, po tym jak przyłapano go na... zmuszaniu do czynności seksualnych konia. Na sali tłumaczył, że zwierzę wyraziło na wszystko zgodę mrugając okiem.
Źródło: Interia.pl

Co za absurd! Kazali usunąć basen, bo włamywacze mogą się potopić!

Co za absurd! Kazali usunąć basen, bo włamywacze mogą się potopić! – Miesiąc temu mieszkańcy niewielkiego bloku w angielskim Strood, złożyli się na kupno basenu. Zrobili to z myślą o swoich dzieciach, które nudziły się w upalne dni. Inicjatywna ta nie spodobała się jednak spółdzielni. Urzędnicy kazali usunąć basen, tłumacząc decyzję względami bezpieczeństwa. Powiedzieli mieszkańcom, że potencjalni włamywacze mogą do niego wpaść i się utopić!
Źródło: The Sun.uk
poczekalnia

Kukiz o poglądach i polityce w z 1985r

Kukiz o poglądach i polityce w z 1985r – https://m.youtube.com/watch?v=v52-3ahukVA
Źródło: Fragment filmu Fala
archiwum – powód

Citroën saxo poległ w spotkaniu z lamborghini urusem. Pierwsza stłuczka na polskich drogach

Citroën saxo poległ w spotkaniu z lamborghini urusem. Pierwsza stłuczka na polskich drogach – W końcu musiał nadejść ten moment. Lamborghini urus miał kolizję w Polsce.Całe szczęście, że pierwsza kolizja z urusem wygląda na niegroźną stłuczkę. Sytuacja miała miejsce w Wieliszewie niedaleko Legionowa. Lamborghini na pierwszy rzut oka nie ma olbrzymich zniszczeń, ale biorąc pod uwagę, że jest to nowiutki SUV z Sant'Agata, naprawa nawet zderzaka i dyfuzora mocno uderzy ubezpieczyciela po kieszeni.
Źródło: Wp.pl

Kierowco! Zobacz, ile wydoi z ciebie państwo!

Kierowco! Zobacz, ile wydoi z ciebie państwo! – Z tych, które już stały się faktem, jest opłata emisyjna, która w życie wejdzie w 2019 roku za sprawą podpisu prezydenta Andrzeja Dudy. Wówczas do każdego 1000 litrów paliwa dołożymy 80 złotych, czyli 8 groszy do litra. Biorąc pod uwagę, że – zdaniem ekspertów – ceny paliwa do końca 2018 roku mogą wynieść 6 złotych, to już samo tankowanie będzie skutecznie opróżniać nasze portfele.W miadtach pow 100 tyś za godzinę parkowania w strefie śródmiejskiej będziemy płacić nawet 10 złotychopłata jakościowa. Ma być ona doliczana do corocznych, obowiązkowych przeglądów. Sam koszt badania technicznego ma nie ulec zmianie, zaś opłata wyniesie „tylko” 4 złote. Tu jednak warto wspomnieć o karach - Za 45 dni spóźnienia przeglądu technicznego kierowcy zapłacą o 60 proc. więcej niż normalnie, a więc ok. 160 złotych. NOWE OPŁATY I KARY DLA KIEROWCÓW
Źródło: Super express

Skatowany szczeniak Fijo już nigdy nie będzie normalnie chodził. Szuka domu i wózka na tylne łapki

Skatowany szczeniak Fijo już nigdy nie będzie normalnie chodził. Szuka domu i wózka na tylne łapki – Sprawą skatowanego szczeniaka o imieniu Fijo żyła na początku roku cała Polska. Właściciel wybił mu zęby, uszkodził kręgosłup, zostawiając w kałuży krwi. Przez kilka miesięcy pies był rehabilitowany w specjalistycznej klinice w Portugalii i właśnie wrócił do Polski. Wieści nie są jednak dobre - Fijo już nigdy nie będzie chodził. Fundacja Judyta, która opiekuje się szczeniakiem, szuka dla niego kochającego domu
poczekalnia

JAK MYŚLICIE CO TERAZ ...

JAK MYŚLICIE CO TERAZ ... – Ruskie zrobią jak zagospodarują stadiony
Źródło: Pewnie będą niszczeć jak obiekty zimowe

Myślisz, że to czekolada? Ten batonik zrobiono z krwi!

Myślisz, że to czekolada? Ten batonik zrobiono z krwi! – Dzieci na całym świecie uwielbiają batoniki. Idealnie, jeśli są bardzo słodkie i oblane czekoladą. Każdy kraj ma oczywiście swoje ulubione. I tak u naszych wschodnich sąsiadów szczególną popularnością cieszy się Hematogen. Niech nie zwiedzie was jednak jego wygląd – z czekoladą ma on niewiele wspólnego. Preparat robi się... ze zwierzęcej krwi. Technicznie rzecz biorąc, jest to produkt leczniczy, nie słodycz, choć zawiera cukier, wanilię i mleko skondensowane, które nadają mu kruchą konsystencję, podobną do gęstego, miękkiego karmelu. Ale najbardziej znaczącym składnikiem tego bogatego w białko batonika jest krew bydła, która zawiera ważne składniki odżywcze – przede wszystkim żelazo. To wyjaśnia, dlaczego Hematogen (zwany także Gematogen) ma służyć jako suplement w leczeniu różnych chorób, takich jak niedokrwistość i niedożywienie. Mówi się również, że poprawia kondycję skóry, paznokci i wzroku, a nawet pomaga zapobiegać przeziębieniom
Źródło: Www.tlen.pl

Nawet na arbuzach robią nas w wała. To już bezczelność

Nawet na arbuzach robią nas w wała.To już bezczelność – Nie daj się nabrać! Nie każdy arbuz to oryginalny, pyszny owoc! Na polski rynek trafiają też podrobione produkty będące krzyżówką arbuza i... dyni.Dlaczego hodowcy m.in. z Cypru krzyżują arbuzy z ich daleką kuzynką dynią, mimo że to skomplikowany proces? Odpowiedź jest prosta: z chęci zarobku. Uprawa taka jest bowiem prawie trzy razy tańsza i z jednego zasiewu można uzyskać o wiele więcej owoców.
Źródło: Interia.pl
archiwum

Patrycja Markowska i Kuba Wojewódzki mogli być parą. Na ich drodze stanął Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska i Kuba Wojewódzki mogli być parą. Na ich drodze stanął Grzegorz Markowski – Tajemnica ujrzała światło dzienne, gdy córka Markowskiego przyjęła zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego. Podczas spotkania prowadzący zdradził: "To jest kobieta, z którą powinienem się związać". I dodał: "Dlaczego ty nie jesteś ze mną?". Wkrótce okazało się, że miał w tym swój udział ojciec dziewczyny.Niechęć do showmana drzemała w artyście od dawna. Wojewódzki uparcie głosił pogląd, że zespół Perfect spełnił swoją rolę w walce z komuną i tak jak Stocznia Gdańska powinien zostać zamknięty. Dotknięty tymi słowami Markowski zapamiętał mu to. I w odwecie zabronił córce spotkań z Kubą. - Mógł mieć takiego zięcia, to nie chciał! - żali się Wojewódzki.
Źródło: Takie tam ploteczki
archiwum

On jedyny nie przeżył. Komandos, nurek, ochotnik

On jedyny nie przeżył. Komandos, nurek, ochotnik – Żołnierze oraz funkcjonariusze policji oddali hołd zmarłemu koledze w ubiegłym tygodniu, gdy trumnę z ciałem Samana Kumana załadowano na pokład samolotu tajskiej marynarki wojennej na lotnisku w Chiang Rai Kooszty pogrzebu zmarłego nurka zobowiązał się pokryć tajlandzki król - zarówno wojskowe uroczystości pogrzebowe w bazie marynarki Satthahip w Pattaji oraz w te rodzinnym mieście Kumana w północnej Tajlandii. SEALs zamierza również pośmiertnie odznaczyć dzielnego ratownika. (http://www.tvn24.pl)szty pogrzebu zmarłego nurka zobowiązał się pokryć tajlandzki król - zarówno wojskowe uroczystości pogrzebowe w bazie marynarki Satthahip w Pattaji oraz w te rodzinnym mieście Kumana w północnej Tajlandii. SEALs zamierza również pośmiertnie odznaczyć dzielnego ratownika.
Źródło: Tvn24 news
archiwum

REKLAMA FIRMY

REKLAMA FIRMY – Co kierowca powinien teraz zrobić
Źródło: Własne